Popüler Poker Oyunları

Popüler Poker Oyunları, şansa dayalı iskambil oyunudur. Poker tek başına bir oyun olarak bulunmaz. Kendi içerisine çeşitleri mevcut. 

 • Genelde en çok bilinen ve en çok oynanan poker çeşidi, Texas Holdem Pokerdir. Bütün oyunlarda amaç, en iyi 5’liyi yakalamaktır. 

Kayıt Ol!

Popüler Poker Oyunları Nedir?

Popüler poker oyunları, şansa fazlasıyla ihtiyacınızın olduğu oyunlardır. Poker sektörde, kendi içerisinde farklı seçeneklere ayrılıyor. 

 • Tek bir oyun olarak bulunmaz. Bu sebepten dolayı, herhangi bir oyunu oynamak istediğiniz zaman güvenilir sitelerde bulunmanız önemli. Güvenilir sitelerde, poker çeşitlerinden herhangi birini oynarken istenilmeyen bir problem yaşanılmaz. 
 • Pokerde tek bir amaç mevcut. Ancak oyunun detayları, içeriğindeki tema ve sürpriz hediyeleri gibi farklılıklar görülebilir. Bunların her biri tercih ettiğiniz oyuna bağlı olarak karşımıza çıkar. 

Popüler Poker Oyunlarında Amaç Nedir? 

Popüler poker oyunları denildiği zaman poker için tek bir seçenek değil, farklı sağlayıcıların sunmuş olduğu oyunlar karşımıza çıkar. 

Oyunlarda amaç; kazanmak ve rakipte para bırakmamaktır. Bunun için en iyi 5’li desteği önce toparlamanız gerekiyor. 

 • Oynanan ellerle, maksimum parayı kazanabilirsiniz. Eğer ki doğru strateji ve hamleler uygularsa bu sizin için basit olur. En fazla parayı kazandığınızda, rakiplerinize kaptırmadan onların paralarını da sıfırlamanız amaçtır. Ancak asıl amaç oyun için dağıtılan desteler sonrasında en iyi 5’li desteyi toparlamaktır.
 • Diğer rakiplerinizden önce en iyi beşli desteği toparlayabilirseniz, kazanmanız mümkün. Fakat diğer rakipler sizden önce toparlayabilirse, oyuna tekrardan devam etmeniz sizin kişisel kararınıza bağlı. 

Kaybetmeye başladığınız anda durmasını bilmeniz önemli.

Popüler Poker Oyunları
Popüler Poker Oyunları

Popüler Poker Oyunlarında Ellerin Değerleri

Popüler poker oyunlarında, her oyuncunun bilmesi gereken el değerleri mevcuttur. Bu el değerleri geldiği zaman kazancınızı etkiler. Royal renk, sıralı renk, kare, full, renk, kent, set, döper, per, yüksek kart şeklindedir. Her bir eli öncesinde bilmeniz oyun esnasında size avantaj sağlar. 

Popüler poker oyunları Nelerdir?

 • Texas holdem poker
 • Rus pokeri 
 • Türk pokeri 
 • Zygna poker 
 • Açık ve kapalı poker 
 • Video poker gibi çeşitlere ayrılıyor. 

Poker oyunları ne kadar çeşitlere ayrılsa da, temel bir amaç mevcuttur. Bu durum en iyi 5’li desteği toparlamak. En iyi 5’li desteği diğer oyunculardan önce toparladığınız zaman kazanmanız mümkün. Yani ortada diğer oyuncuların da koyduğu bahsin tamamı, size geçer. 

Oyunlarda şans önemli bir faktör! Şansa dayalı olduğunu unutmamanız gerekiyor. Strateji ve taktik gibi püf noktaları öncesinde bilirseniz, sizin açınızdan oyunda avantaj sağlar. Ancak oyuna herhangi bir bilgi birikiminiz bulunmadan dahil olduğunuzda, kazanma ihtimaliniz varken kaybedebilirsiniz. 

 • Texas holdem poker diğer bilinen poker çeşitlerine göre çok daha popülerdir. Temel sebebi kazanç oranının yüksek olmasından, kaynaklanıyor. 
 • Kazanç oranı yüksek oyunlar, yatırımlarınızı minimum miktarda yapmış olsanız bile size büyük bakiyeler kazandırır. Bununla beraber keyfiniz de artar. Hemen şimdi, siz de güvenilir sitelerde poker oyunlarını oynayabilirsiniz! 
Sık Sorulan Sorular Nelerdir?

Popüler poker oyunlarında üyelik isteniyor mu? Popüler poker oyunlarında üyelik, kesinlikle istenilmektedir. Üyeliğinizi oluşturmadan herhangi bir oyunda kazanç elde etmeniz, yanılmanıza neden olur. 

Popüler poker oyunlarında yatırım bonusudan yararlanabilir miyim? Popüler poker oyunlarında yatırım bonusundan yararlanmak için tercih ettiğiniz yöntemin promosyonlar alanında, bonusunun bulunması gerekiyor. 

Popüler poker oyunlarında krupiye oyuna dair mi? Popüler Canlı poker oyunlarında krupiye, sizinle beraber oyuna dahil olur. Fakat klasik poker oyunlarında böyle bir durum mümkün değildir. 

Güncel Giriş!