Baysansli Papara Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Baysansli Papara internet üzerinden işlem yapanların güvenli bir şekilde ödeme almasını veya ödeme yapmasını sağlayan online bir cüzdanır. Papara ile günün her saatı ödeme ğdeme yapabilirsiniz. Standart banka kurallarının dışına çıkam Papara’nın  her bankada hesabı bulunur. Bu sayede Papara cüzdanına para eklemek isteyen herkes 10 dakikada hesabına para eklyebilir. Papara’nın en önemli özelliği kullanıcılarından herhangi bir komisyon talep etmemesidir.

Ülkemizde kullanımı yasaklanan Paypal’da sonra online ödeme aracı eksikliği ciddi şekilde ortaya çıkmıştı. Bu açığı kapatmak için ilk zamanla İninal Kart olarak adlandıralan bir ödeme yöntemi çıksa da, kulanıcıların istekleri tamamen karşılayamadı.

Kazananların Adresi Bayşanslı! Bayşanslı Bahis Oranları İle Fark Yarat!

Giriş Yap!

 

Baysansli Papara’nın Özellikleri – Avantajları

 

7/24 Para Transferi
Papara hesabınıza haftanın her günü istediğiniz saatte para transferi yapabilirsiniz. Papara şirketi’nin tüm bankalarda hesabı mevcut olup; sizi EFT yapmakla uğraştırmaz. Hangi bankada hesabınız var ise; o banka hesabından Papara’nın o bankadaki hesabına parayı göndererek Papara hesabınıza bakiye yükleyebilirsiniz.

 

Komisyonsuz İşlemler
Papara hesabına para yatırmak, para göndermek, para çekmek ücretsizdir. İnternetten ödeme yapmanıza yardımcı olan uygulamaların tamamı sizden belli oranlarda işlem ücreti alırlar. Papara sizden yaptığınız işlemler için ücret talep etmez. Papara üzerinden yaptığınız ödemelerin hiçbirinde gönderim ücreti, gönderim komisyonu ödemezsiniz.

 

Hızlı İşlem
Günün hangi saatinde olursa olsun, kime para göndermek isterseniz, 10 dakika içinde para gönderimi yapabilirsiniz.

 

İnternetten Güvenilir Ödeme
İnternetten yapılan alışverişlerde kullanıcılar en çok güvenlik sorunu yaşarlar. İnternet üzerindeki ticari hayat yeni yeni yaygınlaşırken bir yandan da kişisel verilerin diğer insanlarla paylaşılmaması önemli bir konu haline gelmiştir. İnsanların kimlik, kredi kartı bilgilerinin bu kadar kolay ele geçirilebileceği dönemde Papara ile yapılan ödemelerde karşı taraflar kullanıcıların kredi kartlarına ve kimlik bilgilerine ulaşamazlar. Papara, üçüncü kişiler ile kullanıcılarının bilgilerini paylaşmaz. Bu sayede kredi kartım çalınır mı acaba, korkusu yaşamadan internetten alışveriş yapabilirsiniz.

 

ATM’den Para Çekmek
Online ödeme araçlarının en büyük dezavantajlarından birisi, doğrudan ATM’den para çekme seçeneği sunmamasıydı. Ancak Papara’ya üye olduktan sonra 10 TL gibi bir ücreti hesaba geçmeniz şartıyla bir Papara Card alabilirsiniz. Bu kart sayesinde istediğiniz zaman ATM’lerden çekim yapabiliyorsunuz.

 

Cep Telefon Numaranızla Para Çekin
Papara’nın sunduğu hizmetlerden birisi de elinizde banka kartınız olmasa dahi gecenin bir saatinde cep telefonu numaranızla ATM’den para çekmenize izin vermesidir.

 

Kolay Kullanım ve Anlaşılabilir Arayüz
Papara’yı diğer online ödeme araçları ile karşılaştırdığınızda sitesinin çok sade ve kullanışlı dizayn edildiğini göreceksiniz. Papara tarafından sunulan tüm hizmetleri, Papara websitesi üzerinden yahut telefon uygulaması üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Baysansli Papara Nedir ve Nasıl Kullanılır?
Baysansli Papara Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Papara Nasıl Üye Olunur?

Papara’ya hızlı ve kolayca üye olabilirsiniz. Bu linke tıklayarak Papara sitesine giriş yapın.Açılan sayfanın sağ üst köşesinde “Hesap Oluştur” sekmesini göreceksiniz, bu sekmeye tıklayın. Hesap oluşturma kısmında size “Facebook profiliniz” ile de devam edebilme seçeneği sunacaktır. Tercihinize göre Facebook profilinizle de devam edebilirsiniz, etmek istemezseniz; isim, soyisim, e-posta, şifre kısmını kendinize göre doldurarak “Hesap Oluştur” sekmesine tıklayarak ilk adımı tamamlayabilirsiniz.