Bayşanslı Neden Engelleniyor?

Bayşanslı yıl içerisinde birkaç kere bloke edildiği için adres güncellemelerinde bulunuyor. Bunun üzerine üyeler ve de üye olmak isteyenler Bayşanslı neden engelleniyor öğrenerek harekete geçmeyi tercih ediyor. 

Güncel Giriş!

Bayşanslı Neden Açılmıyor?

Giriş adresinde meydana gelen engellerden kaynaklı olarak site açılmaz. Ancak bu durumun geçici olduğuna dair bilgi verilmektedir. Bayşanslı giriş adresi:

  • Yasal yetkisi kabul edilmediği için bloke edilir ve bu dönemlerde erişim sağlanamaz. 
  • Erişim için engelli olan adres güncellenir ve katılmanız esas alınır. 

Bayşanslı sitesine erişim sağlamak isteyenler engellerin arkasından belirlenen domaini öğrenmelidir. Ancak yeni domain eşliğinde giriş engellerine takılı kalmaz ve arkasından faaliyetlerinize devam edebilirsiniz. 

Bayşanslı Neden Engelleniyor?
Bayşanslı Neden Engelleniyor?

 

Bayşanslı Neden Engelleniyor –  Kapandı Mı?

Adresimiz neden engelleniyor veya kapandı mı sorularına dair öncelikle yeni adresi öğrenmek gerekir. Ancak yeni adresle kapanmadığını görür ve engellenmesine neden olan şirket bilgilerini ele alabilirsiniz. 

Merak edenlere ilk etapta lisans ile altyapı detaylarının her biri de sıralanır. Bayşanslı yeni adresi ile erişim sağlayanlar:

  • Marshall Islands lisans belgesine göz atarak doğrulama işlemlerine geçebilir. 
  • GLB altyapısını ve de oyun sunucularını dikkate alarak katılım gösterebilir. 

Tüm bu bilgiler sitenin yurtdışı merkezli olduğunu göstermektedir. Merkezinden kaynaklı olarak kabul edilmeyen sitelerden bir tanesidir. Kabul edilmeyen diğer siteler gibi adresi bloke edilir ve:

  • Engelli olan domaini aratmanız halinde giriş sorunu yaşamanız kaçınılmaz hale gelir. 
  • Erişim adına belirlenen engelsiz uzantıyı aratmanız ve katılmanız esas alınır. 

Bayşanslı Mobil Engellendi Mi?

Adres engellerinden sadece web değil mobil site de etkilenmektedir. Mobile erişim sağlamak isteyenlere de son adresten söz edilir. 

Sitemiz neden engelleniyor sorusuna dair şirket detayları paylaşılıyor. Bu bilgilere karşı engellense de yeni adresi ile yoluna devam ediyor. Mobil için de paylaşılan yeni adres:

  • Telefonlardan zaman kaybetmeden mobil siteye katılmak isteyenlere duyurulur. 
  • Hızlı erişim için dilerseniz linklerden seçiminiz ile harekete geçebilirsiniz. 

Görüldüğü üzere web ile mobil sitelere giriş için adres çağrılarını dikkate almak gerekiyor. Dilerseniz adres yerine uygulamalara da göz atabilirsiniz. App Store ya da Google Play üzerinden uygulamalar dahilinde de faaliyete geçebilirsiniz.