Bayşanslı Güvenilir Mi

Bayşanslı güvenilir mi? Sitenin güvenlik önlemleri neler? Ödeme yapıyor mu? Şikayet ve yorumları nasıl? Site lisansı var mı? Tüm açıklamalar tek bir yazıda!

128612 kayıt numarası ile Curaçao içerisinde yer alan GLB International N.V. tarafından kurulmuş olan Bayşanslı, 2018 yılından beri online kumarhane sitesi olarak hizmet veriyor. 8048/JAZ numaralı Antillephone N.V. lisansı ile Curaçao kanunlarına uygun şekilde denetleniyor.

Giriş Yap!

Bayşanslı Lisansı

Bayşanslı güvenilir mi; sitenin güvenilir olduğunu anlamak için ilk dikkat edilmesi gereken nokta lisanstır. Site, kendi lisans bilgilerini ve lisans logosunu sitenin en alt bölümünde açık bir şekilde paylaşmış.

Bu bilgilere göre sitenin 8048/JAZ numaralı Antillephone N.V. lisansı bulunuyor. Lisans sahibi şirket ise sitenin kurucusu olan GLB International N.V. şirketidir. 

Sitenin lisansının güvenilir olarak kabul edilmesindeki en büyük nokta, sitenin lisans logosunu taşıyor olmasıdır. Bu logoya tıklandığı zaman doğrudan site lisansı sayfası açılır ve lisansın hala geçerli olup olmadığı kolaylıkla görülebilir.

Bayşanslı SSL Sertifikası

SSL sertifikası dünya üzerinde geçerli olarak görülen ve özellikle ödeme sırasında girmiş olduğunuz bilgilerin şifreli bir şekilde saklanmasını sağlayan sertifika türüdür. Bu sertifikanın olmadığı hiçbir sitenin içerisinde işlem gerçekleştirmemeniz gerekir.

Sitenin SSL sertifikasının varlığını, domainin sol bölümünde yer alan kilit sembolünün kapalı olmasından anlayabiliriz. Yani Bayşanslı güvenilir mi; ödeme işlemlerinde bilgilerinizin korunması konusunda oldukça güvenlidir.

Bu güvenlik sistemi sayesinde ödeme bilgilerinin çalınması ya da kullanılması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

Bayşanslı Güvenilir Mi
Bayşanslı Güvenilir Mi

Bayşanslı Yorumları

Bir sitenin güvenli olduğu nasıl anlaşılır; onu deneyimleyen kişilerin yorumlarından. Bayşanslı sitesinin yorumları farklı sözlük, forum ve şikayet platformlarında incelendiğinde sitenin güvenilir bir hizmet verdiğini görüyoruzç

Şikayetleri olmasına rağmen Bayşanslı güvenilir mi; sitenin şikayetleri her zaman müşterilerin mağdur olmasından kaynaklı değildir, bu nedenle güvenlidir denebilir.

Şikayetlerin incelemesi yapıldığında birçok oyuncunun kural ihlali yaptığını görüyoruz. Kural ihlali sitenin değiştiremeyeceği ya da çözemeyeceği bir durumdur. Bu şikayetlerin kaldırılması için oyuncuların kurallara uygun bir şekilde para çekme talebi oluşturması gerekir.

Bayşanslı Ödemeleri Nasıl?

Site içerisinde kazanç elde edeceğiniz için ödeme almanız önemli bir konudur. Bayşanslı sitesi genel olarak oluşturulan ödeme taleplerini kısa sürede kabul ederek tüm çekme işleminin tamamlanmasını sağlıyor.

Ancak ödeme işleminizin tamamlanması için kurallara uygun olması gerekir. Kurallar içerisinde ise mutlaka dikkat etmeniz gereken konular bulunuyor. Bunlardan birincisi sitenin günlük en fazla 10.000 TL çekim hakkı sunmasıdır.

İkinci önemli kural ise son yatırım tutarınızın en fazla 30 katını kazanabilirsiniz. 30 kattan fazla olan kazançlar para çekme işleminizin ardından silinecektir.

Son olarak ise site 1 gün içerisinde en fazla 1 kere para çekme hakkı tanır. Aynı gün içerisinde tekrar tekrar çekim yapmanız mümkün olmayacaktır.

Kurallara bakıldığında Bayşanslı güvenilir mi; site kurallarını haksız kazanç ve kara para aklama gibi durumların engellenmesi yani daha güvenli bir ortam için koymuştur.

Bayşanslı Güvenilir Mi?

Tüm bu durumlara bakıldığında Bayşanslı güvenilir mi; sitenin güvenilir olduğu söylenebilir. Ancak bu durum kişinin beklentisi ve kendi deneyimlerine bağlı olarak değişebilir.

Site içerisinde sürprizler ile karşılaşmamak için işlemleriniz öncesinde kuralları okumalı, gerekirse detaylı bilgi için müşteri hizmetleri ile görüşmelisiniz. Buna bağlı olarak da işleminiz öncesinde siteye uygun bir hareket yaptığınızdan emin olmanız gerekir.

Site genel olarak güvenli ve müşteri yanlısı bir yapıya sahiptir. Olası bir problem durumunda canlı destek ile görüşebilirsiniz.

Burada Herkes Şanslı!