Bayşanslı Yatırım Ve Çekim Yöntemleri

İlk yatırım promosyonları ile karşılayan Bayşanslı’da birkaç ödeme seçeneği bulunuyor. Yeni üyeler yatırım işlemlerinin akabinde faaliyete geçiyor ve kazançlarını çekebiliyor. Bunun üzerine en başta Bayşanslı yatırım ve çekim yöntemleri nasıl sorgulanarak harekete geçiliyor. 

Giriş Yap!

Havale İle İşlemler 

Ödemelerde her daim başı çeken Banka Havalesi oluyor ve bahisçilerin çoğu yöntem üzerinden işlemlere geçiyor. Finansal işlemler için:

  • Havale üzerinden para yatırmak isteyenlere en az 200 TL tutarı paylaşılır. 
  • Çekim talepleri için de en az 100 TL’lik tutara uyulması gerekir. 

Görüldüğü üzere yatırımlarda ve de çekim taleplerinde ayrı tutarlara değiniliyor. Geriye ise alt limitlere uygun olacak şekilde finansal işlemlere geçmeniz kalıyor. 

 

Bayşanslı Yatırım Ve Çekim Yöntemleri
Bayşanslı Yatırım Ve Çekim Yöntemleri

Bayşanslı Sitenin Bankalar İle İşlemleri

Söz konusu bankalar olduğunda Havale başı çeker ve limitleri üzerinden işlemlere geçilmesi istenir. Sadece Havale değil CepBank ile QR Kod üzerinden para yatırma işlemlerine de geçilebilir. 

Bayşanslı yatırım ve çekim yöntemleri çeşitlilik göstermektedir. Söz konusu yatırımlar olduğunda:

  • Minimum 20 TL tutarı dahilinde CepBank üzerinden para transferine geçmeniz esas alınır. 
  • QR Kod yatırımlarında ise en az 50 TL’lik tutara uyulması gerekir. 

Bayşanslı yatırım işlemlerinde geçerli alt limitlerini sıralar ve uyulması halinde ödemelere geçilir. Aynı durum para çekme talepleri için de geçerlidir ve sonuç almak adına tutarları dikkate almak gerekir. 

Online Ödeme İşlemleri 

Bankalardan ziyade dilerseniz online ödeme seçeneklerinden de finansal işlemlere geçebilirsiniz. Bunun üzerine:

  • Para yatırmak isteyenlere 5 TL değeri ile Mefete yöntemi paylaşılır. 
  • 25 TL Payfix ile 250 TL Papara alt limitlerine de uyulması gerekiyor. 

Bayşanslı yatırım ve çekim yöntemleri için ayrı limitler dahilinde harekete geçmenizi bekliyor. Yatırımlardan ziyade çekim taleplerinde tüm bu yöntemlere 100 TL limiti eşlik ediyor. 

Aynı zamanda maksimum çekim bedeli de 15.000 TL olarak sergileniyor. Geriye ise elde edilen kazançlar adına bu tutarlardan taleplere geçilmesi kalıyor. Aynı zamanda çekim işlemlerine günde 2 defa olacak şekilde geçilmesine izin verilir. Zaman zaman belge kontrollerine de geçilir ve bu şekilde kazançların çekilmesine olanak sağlanır. Hemen giriş yapıp çeşitli ve yüksek kazançlı fırsatlardan yararlanın. 

Kayıt Ol!