Bayşanslı Finansal İşlemler 

7/24 ödemeleri kabul eden Bayşanslı birden fazla yönteme ev sahipliği yapıyor. Üyeler Bayşanslı finansal işlemler adına öncelikle yöntemleri öğreniyor ve limitleri dahilinde harekete geçiyor. 

Giriş Yap!

Bayşanslı Ödemelerde Belge İster Mi?

Ödemelere geçmek isteyenlerin önceliği belgeleri sorgulamak oluyor. Bunun üzerine kısa açıklamalara yer veriliyor ve bilgi sahibi olmanız sağlanıyor. Bayşanslı ödemeleri için:

  • Hileye, haksız kazanca ve güvenliğe ilişkin belge kontrollerinde bulunabilir. 
  • Onaylı olan resmi belgeleri 1 kereye mahsus olacak şekilde değerlendirmeye alabilir. 

Bayşanslı ödemeler için pasaport veya kimlik gibi belgelere ihtiyaç duyabiliyor. Her birini de müşteri hizmetleri üzerinden iletmeniz gerekiyor. Ancak bu şekilde yatırımlara veya çekim taleplerine geçmeniz mümkün hale geliyor. 

Bayşanslı Finansal İşlemler 
Bayşanslı Finansal İşlemler

Para Yatırma İşlemleri 

Bayşanslı finansal işlemler için kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği yöntemleri bir araya getirmiştir. Bunlar arasında:

  • Banka Havalesi / Fast yer alır ve yatırımlara dair minimum 200 TL’lik tutara yer verilir. 
  • Papara yatırım alt limiti olan 250 TL eşliğinde de birkaç dakikada ödemeniz gerçekleşir. 

Yatırım işlemleri öncesinde yöntemler kadar limitleri de sorgulamaya özen göstermek gerekir. Bunun üzerine her biri alt limitleri üzerinden sıralanır ve geriye istediğinizi seçmeniz kalır. Diğerlerini de paylaşmak gerekirse:

  • 20 TL alt limiti ile paylaşılan CepBank üzerinden para transferine geçmeniz sağlanır. 
  • 50 TL değeri ile de QR Kod yönteminden yatırım işlemlerine başvurulabilir. 

Bunların yanı sıra online yatırım seçeneklerine de ev sahipliği yapılıyor. Sadece 5 TL’lik alt limiti ile Mefete başı çekiyor. Beraberinde ise 25 TL olan alt limiti ile Payfix seçeneği geliyor. 

Para Çekme İşlemleri 

Yatırımlarda olduğu gibi çekim taleplerinde de gerek yöntemleri gerekse limitleri sorgulamak önem arz ediyor. Çünkü her bir yöntemden sadece limitlere göre taleplerin iletilmesi halinde kazançlar elde edilebiliyor. 

Bayşanslı finansal işlemler adına anlaşmalı ödeme seçeneklerinden Havale tercihinde bulunabilirsiniz. Çekim talepleri için Havale dışında hem Papara hem de Payfix seçeneklerine de başvurulabilir. Hepsinden de en az 100 TL değerinde taleplerin iletilmesi isteniyor. Hemen arkasından ise günlük maksimum tutarı merak edenlere 15.000 TL değeri eşlik ediyor. En yeni yatırım ve çekim metodlerini kullanmayı unutmayın. Bayşanslı’dan destek almak için tıklayınız.